KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8794542
nr 879 4542
Akvarell
Carl Schubert, "Ramar 1", signerad. 1986, 64x42
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 mars 2014
kl 18:40:22
200 kr
400 kr
500 kr